Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 275

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 297

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 306
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem -

Decoupage – spotkanie z niezwykłą sztuką dekoracyjną

W tym tygodniu kończą się zajęcia warsztatowe „Decoupage – spotkanie z niezwykłą sztuką dekoracyjną”. Trwały od lutego do grudnia z przerwą na wakacje. Brało w nich udział 14 dzieci z klas: 2a, 2b, 3a, 3b, 4a.

Zajęcia miały charakter praktyczny - warsztatowy. Dzieci ozdabiały konkretne przedmioty: z drewna, ze sklejki, z płyty mdf, ze styropianu, tworzyw sztucznych (pleksi) i szkła - według własnych pomysłów, wykorzystując techniki zaproponowane przez Panią Monikę Rabiasz. W ten sposób ozdobiono wiele przedmiotów: szklaną butelkę (wazon), jaja świąteczne z pleksi i styropianu, podkładkę pod kubek, drewniane pudełko na herbatę, serce ze sklejki na Dzień Matki, podkładkę pod kalendarz, kubek drewniany na ołówki, drewniane pudełko - kasetkę, korale, świecznik drewniany, bombki i medaliony z pleksi. Powstały piękne prace. Większość z nich uczniowie zabrali do domów jako ozdoby świąteczne i prezenty dla swoich bliskich.

W czerwcu i w grudniu zorganizowano wystawy, na których zaprezentowano wybrane prace. Wystawy były otwarte w sali nr 30.

W nowym roku 2014 zajęcia będą kontynuowane z nową grupą.