Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 275

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 297

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 306
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem -

DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY

W dniu 30 maja 2014 r.w  ramach Dnia Przeciw Przemocy w naszej szkole odbyło się spotkanie z Policją. Dla uczniów klas drugich i trzecich dotyczyło "Cyberprzemocy", dla klas starszych "Odpowiedzialności prawnej nieletnich". Uczniowie przygotowali plakaty na temat przeciwdziałania przemocy, które ozdobiły korytarze i sale lekcyjne.                                                                                                                                                                                                       :

Dzień Przeciw Przemocy poprzedzony był: Turniejem gier i zabaw dla uczniów klas pierwszych i drugich, oraz Turniejem Gry sportowej dwa ognie dla klas trzecich. Turnieje propagowały zasady "fair play"