Ferie w SP1 – Dzień pierwszy : I warsztatowo i na sportowo

12 lutego zaczęły się nasze ferie. Jak co roku, i tym razem szkoła nasza organizuje dzieciom czas wolny. Pierwszy dzień ferii zaczęliśmy od wizyty w Straży Pożarnej i zajęć warsztatowych w Bibliotece Pedagogicznej.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach. Pierwsza grupa najpierw miała zajęcia warsztatowe w bibliotece, w czasie, których można było się dowiedzieć wielu ciekawostek o słowiańskich mitach, a następnie dzieci wykonały „babuszki” ze szmatek. Druga grupa – młodsza- była w tym czasie w Straży Pożarnej. Jak zwykle na strażaków można było liczyć. Chłopcy wręcz zamęczali panów pytaniami. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się wszelkie strażackie sprzęty. Potem młodsi udali się na warsztaty, a starsza grupa na lodowisko. Dzień można uznać za bardzo udany.