"Świat oczami młodych"

Uczniowie przebywający w świetlicy po zajęciach lekcyjnych wzięli udział w konkursie organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską. Konkurs organizowany pod hasłem "Przywróćmy tradycyjne sady" poświęcony był tematyce ratowania starych odmian drzew owocowych, a tym samym zwiększenia różnorodności biologicznej polskiej przyrody.

Celem konkursu było zaprojektowanie znaczka pocztowego, który przedstawia sad. Konkurs połączony był z akcją edukacyjną przygotowaną w formie prezentacji multimedialnej.

Wyróżnienie II stopnia w ogólnopolskim konkursie zdobyła Gloria Wojciechowska, a Poczta Polska wydała znaczek wg jej projektu.

Koordynatorem konkursu była Małgorzata Grzesiak.