Zawody o Puchar Dyrektora

W dniu 7 października, w ramach 25 Letniej Ligi Biegowej, odbyły się trzecie zawody o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Zakopanem. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Zakopanem. Zawody przeznaczone były dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Nagrody i dyplomy zostały ufundowane przez UKS "Orły" Zakopane. Szczególnie podziękowania za pomoc w organizacji dla Dyrektora MOSiR w Zakopanem pana Leszka Behunka, nauczyciela wychowania fizycznego pana Krzysztofa Wiśniowskiego, nauczycieli opiekunów ze szkół biorących udział w zawodach, wszystkich sędziów oraz rodziców uczniów.