II Międzyszkolny Konkurs Pieśni, Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się II Konkurs Pieśni, Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, którego organizatorem był p. Krzysztof Przywoźny. Uczestniczyli w nim uczniowie, soliści z zakopiańskich szkół - SP1, SP3, SP5 oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, w trzech grupach wiekowych.

I grupa - klasy 2 - 3, w tej grupie uczniowie naszej szkoły z klasy 3b zajęli I i III miejsce oraz wyróżnienie ; II grupa - klasy 4 - 5, w tej grupie III miejsce zajęła też uczennica z naszej szkoły z klasy 5b ; III grupa - klasy 6 - 7. Łącznie w konkursie wzięło udział 22 solistów. W każdej grupie wiekowej laureatom wręczono statuetki oraz wszystkim uczestnikom konkursu dyplomy. Gratulujemy!