Projekt "Jeżdżę z głową" 2018

Od 22 stycznia w poniedziałki uczniowie klas III naszej szkoły biorą udział w zajęciach nauki jazdy na nartach na stoku narciarskim Pardałówka - Ugory. Wszyscy przygotowywali się chętnie, z zainteresowaniem, a debiutanci z pewnym niepokojem.

Nasi narciarze zaczynają zajęcia od zbiórki, podczas której przypominają sobie poznane zasady bezpieczeństwa obowiązujące uczestników projektu. Potem rozgrzewka i... do dzieła, czyli każda grupa doskonali swe umiejętności na miarę swoich możliwości pod opieką swojego instruktora. Efekty pracy zaprezentują na ostatnich zajęciach w połowie marca.

Na zdjęciach przygotowani do zajęć uczniowie klas: 3a, 3b, 3c, 3d.

Projekt "Jeżdżę z głową"  realizowany jest przez Urząd Miasta Zakopane. Więcej informacji w zakładce: Sport.