Akcja "Wyślij pączka do Afryki"!

Dnia  8 lutego 2018 roku - „Tłusty Czwartek”, w szkole odbyła się akcja charytatywna pt. „Wyślij pączka do Afryki”, którą prowadzili uczniowie kl. 3c wraz z wychowawcą p. Renatą Bzdyk oraz z p. Anną Kamińską – opiekunem Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie na przerwach sprzedawali przyniesione przez siebie pączki, oponki i faworki. Akcję wspomogła piekarnia ZARĘBA, ofiarując 100 sztuk pączków dla dzieci z Afryki oraz sklepik szkolny.

Zebrane pieniądze w kwocie 640,00 złotych, będą wysłane do Fundacji Kapucyni i Misje.

W ten sposób uczniowie naszej szkoły podzielili się z głodnymi dziećmi z Republiki Środkowoafrykańskiej, ofiarując im serce i pomoc.