Niektórzy na pewno lubią poezję...

W piątek 17 listopada pięcioro uczniów, reprezentantów klas drugich i trzecich, wzięło udział w konkursie recytatorskim „Niektórzy lubią poezję”, organizowanym przez ZCKiS „Jutrzenka”.  Dzieci recytowały wiersze największych poetów.  Możemy być dumni z naszych reprezentantów, bowiem w tym roku wyjątkowo dużo dzieci z całego powiatu prezentowało wiersze.

W kategorii klas pierwszych i drugich za recytację wiersza „Prot i Filip” Julian Fidelus zdobył GRAND PRIX, w kategorii klas trzecich, Kuba Szot zdobył wyróżnienie, Lena Porębska zajęła III miejsce, a Lena Wyraz i Maria Rysula Zawada zdobyły I miejsce.  Zarówno dzieciom, jak i wychowawczyniom gratulujemy!