Szkolne konkursy klas I - III

Szkolny Konkurs Kaligraficzny pt: "Gęsie pióro"

Dnia 24.11.17r.  w szkole odbył się konkurs kaligraficzny. Wzięło w nim udział 32 uczniów z klas I - III. Uczniowie przepisywali podany tekst pisząc go starannie, czytelnie, bezbłędnie i zgodnie z kanonem pisma kaligraficznego. Organizatorami konkursu byli: p. Renata Bzdyk, p. Barbara Franczyk-Leja, p. Małgorzata Grzesiak, p. Anna Kamińska, p. Joanna Łypik. Wszystkie prace oceniła komisja. Uczniowie otrzymali 3 nagrody specjalne, 13 nagród i 16 wyróżnień. Najpiękniejsze prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu klas I - III.

Szkolny konkurs ortograficzny

Cele konkursu:

• rozwijanie czujności ortograficznej;
  • doskonalenie poprawności ortograficznej;
  • wykazanie się wiedzą ortograficzną.

Przebieg konkursu:

I etap klasowy:

Przeprowadzają go nauczyciele według samodzielnie ustalonych kryteriów - wyłaniają 3 finalistów.

Ostateczny termin zgłaszania uczestników do następnego etapu - poniedziałek 21 V 2018r.

II etap szkolny:

Termin – środa 23 V 2018r.

godz. 12.40 – klasy I i II (w sali nr 24)

godz. 12.40 – klasy III (w sali nr 25)