Warsztaty w bibliotece szkolnej

23 października obchodzony był Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. W naszej bibliotece zostały zorganizowane warsztaty pt. Ozdoby z bibuły. Anna Kamińska zaprosiła twórcę ludowego p. Józefa Fudalę, który od lat wykonuje piękne ozdoby z bibuły na różne uroczystości. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas 2 - 4 z wychowawcami oraz p. dyrektor Bożena Bobak, podpatrując jak można wykonać przepiękne kwiaty np. astry, krokusy lub róże. Pan Józef opowiadał ciekawe historie i przygody z dzieciństwa, a także podczas zajęć pokazał jak ważne jest dokładne składanie bibuły i bardzo powolne układanie i marszczenie papieru.