Sopot - dzień szósty

W ostatnim dniu naszej wycieczki po śniadaniu udaliśmy się wraz z przewodnikiem kolejką SKM do stacji Gdańsk Śródmieście. Przez kilka godzin spacerowaliśmy po Starówce i podziwialiśmy piękno tego miasta. Zwiedziliśmy również Bazylikę Mariacką i wyszliśmy na wieżę skąd podziwialiśmy piękno Gdańska z lotu ptaka. Do Sopotu wróciliśmy statkiem. Po ponad godzinnym rejsie wysiedliśmy na molo w Sopocie, skąd na miejsce zakwaterowania wracaliśmy pieszo.

Po obiadokolacji dzieci spakowały swoje bagaże, posprzątały pokoje i o godzinie 19.00 wyruszyliśmy w podróż powrotną do Zakopanego. Na miejscu byliśmy o godzinie 5.00 w nocy.

Teraz czas na podsumowania. Dzieci mają opisać najciekawszy dzień. Wybór nie jest łatwy. Czekamy na prace do środy 11 października.