Sopot - dzień czwarty

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej partnerskiej szkole. Spotkanie z przyjaciółmi z Sopotu zaczęliśmy od spotkania z Panią Dyrektor Małgorzatą Gładysiewicz. Następnie obejrzeliśmy prezentację o Władysławie Sikorskim - patronie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Sopocie. Po zwiedzeniu pomieszczeń szkoły mieliśmy rozgrywki sportowe i intelektualne w sali gimnastycznej. Po obiedzie udaliśmy się na plażę, gdzie graliśmy w piłkę, lepiliśmy z piasku herby miast: Zakopane i Sopot, a w "Piaskownicy" przy plaży zjedliśmy pyszne kiełbaski w towarzystwie nauczycieli z sopockiej szkoły. Towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. To był wspaniały dzień!