Cześć Jej pamięci!

W dniu dzisiejszym delegacja naszej szkoły, z Panią Wicedyrektor Grażyną Karpiel na czele, uczestniczyła w uroczystych obchodach 76 rocznicy śmierci patronki naszej szkoły Heleny Marusarzówny. Uroczystości miały miejsce w Woli Pogórskiej w zaprzyjaźnionej szkole noszącej również imię Heleny Marusarzówny. Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystej Mszy św. oraz w uroczystościach przy pomniku ofiar hitlerowców rozstrzelanych podczas II wojny światowej. Następnie delegacja udała się do szkoły na akademię poświęconą pamięci Heleny i jej bohaterstwu, przygotowaną przez uczniów i nauczycieli szkoły w Woli Pogórskiej. To była piękna lekcja patriotyzmu!