Unieśmy dłonie, chwyćmy marzenia...

W piątek 23 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Podczas uroczystości w sali gimnastycznej Pan Dyrektor Janusz Świerk podziękował całej społeczności szkolnej za cały rok pracy, a najlepszym uczniom z klas 4 - 6 wręczył świadectwa z paskiem. Były również podziękowania dla rodziców. W uroczystości wzięła udział Pani Naczelnik Zofia Kiełpińska i w imieniu Pana Burmistrza Leszka Doruli podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom za trud pracy i nauki oraz życzyła odpoczynku podczas wakacji. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu pod kierunkiem Pana Krzysztofa Przywoźnego.

To zakończenie roku było wyjątkowe ponieważ nie żegnaliśmy uczniów klas szóstych, gdyż zostaną oni uczniami klasy siódmej. Pożegnaliśmy natomiast dyrekcję szkoły. Pan Dyrektor Janusz Świerk i Pani Dyrektor Grażyna Karpiel od nowego roku szkolnego nie będą już prowadzić naszej szkoły. Wszyscy bardzo dziekujemy im za wieloletnią pracę, za serce oddane naszej szkole i życzymy samych szczęśliwych, spokojnych chwil Uśmiech

Pozostałe zdjęcia z uroczystości znajdują się w Galerii.