Bliżej Tatr

W dniu 18.03.2024 roku klasa 1c wybrała się do Centrum Edukacji Przyrodniczej. Zajęcia organizowane były w ramach programu „Bliżej Tatr” przez Tatrzański Park Narodowy. Uczniowie mieli okazję obejrzeć ekspozycje prezentujące florę i faunę występującą na terenie Parku, zaglądnęli w głąb zimnej jaskini, zapoznali się z makietą Tatr oraz przeżyli moc wrażeń w Sali Odkryć. Na koniec samodzielnie wykonali pamiątkowy odcisk tropów dzikich zwierząt.

Odwiedziny w Centrum Edukacji Przyrodniczej zapewniły dzieciom ogrom emocji oraz pozwoliły na poszerzenie wiedzy na temat otaczającej nas górskiej przyrody. To była wspaniała przygoda!