Dzień otwarty w naszej szkole

W czwartek 29 lutego 2024 roku zaprosiliśmy do naszej szkoły przedszkolaki, które od września będą pierwszakami.

Dzieci i ich rodziców powitał Pan dyrektor Piotr Kopeć, który przedstawił bogatą ofertę szkoły. Następnie uczniowie klas 3 zaprezentowali krótki występ artystyczny, na który złożyły się piosenki i wiersze, a wszystko na tle kolorowych, bajkowych dekoracji.

Po części artystycznej przyszłoroczni pierwszoklasiści udali się na zwiedzanie szkoły, a po drodze brali udział w różnorodnych zajęciach: poznali tajniki produkcji gniotków, oglądali fascynujące doświadczenia, rozwiązywali zagadki logiczne i językowe. Było ciekawie i wesoło.

Wszyscy opuścili gościnne progi naszej szkoły bardzo zadowoleni.

Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na Was we wrześniu! laughing