Ach, co to był za bal !

7 lutego 2024 roku w naszej szkole odbywały się zabawy karnawałowe.

W tym dniu nasza przystrojona sala gimnastyczna wyglądała wyjątkowo i kolorowo, co tylko podkreślało karnawałowy nastrój.

Bajkowe przebrania dzieci z klas 1-3 na balu sprawiły, że na „parkiecie” zagościły: księżniczki, wróżki, czarownice, rycerze, strażacy, piraci, smoki, policjanci, biedronki, jednorożce, Myszka Mini, motylki i wiele innych. Wszyscy uczestnicy dali się ponieść muzyce i przy znanych dzieciom piosenkach, zabawom i tańcom nie było końca. Były konkursy z nagrodami oraz pokazy i doświadczenia.

Uśmiech na twarzach uczestników potwierdzał tylko to, że zabawa była przednia, a emocje jakie jej towarzyszyły długo zostaną w ich pamięci.

Zabawę w młodszych klasach poprowadzili niezawodni animatorzy z zespołu ,,Anima”.

Z kolei starsi uczniowie bawili się po lekcjach od godziny 16.00. Opiekę sprawowali wychowawcy i przedstawiciele rodziców, a rytm i tempo imprezie nadawał profesjonalny DJ. Wacławski.

Po balach był czas na słodki poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom uczniów z klas 1-8.

A na kolejny bal zapraszamy już za rok !