Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem

Zimowe sukcesy naszych uczniów

07.02. na stoku Suche u Jędrola odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w Narciarstwie Alpejskim. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów z klas drugich, trzecich, piątych, szóstych, siódmych oraz ósmych. Wysokie miejsce w swoich kategoriach wiekowych oraz awans do Wojewódzkich Mistrzostw w Narciarstwie Alpejskim otrzymali:

Styrczula Szymon 8b - miejsce 24

Dodatkowo nasza uczennica Aleksandra Andrejko, podczas Klubowego Pucharu Europy Głuchych w Mýto pod Ďumbierom w Słowacji zajęła V miejsce w konkurencji slalom gigant nr 1 w kategorii kobiet OPEN oraz zdobyła złoty medal w kategorii młodzika, zajęła V miejsce w konkurencji slalom gigant nr 2 w kategorii kobiet OPEN oraz zdobyła brązowy medal w kategorii juniorek i brązowy medal w konkurencji slalom w kategorii kobiet OPEN oraz złoty medal w kategorii juniorek. Aleksandra Andrejko została najmłodszą zawodniczką w Klubowym Pucharze Europy Głuchych i dostała nagrodę indywidualną.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych rywalizacjach.