Medale w Memoriale Heleny Marusarzówny

W dniu 1 lutego w naszej szkole rozdaliśmy dyplomy i medale dla najlepszych w X Memoriale Heleny Marusarzówny.

W tym roku nasi uczniowie startowali na Polanie Szymoszkowej w slalomie gigant, a najlepsze wyniki uzyskali Ola z klasy 8a i Klimek z klasy 7b.

Ponadto uczniowie klas 6 wystartowali w biegach narciarskich, a uczniowie klas 1-3 w ślizgach na jabłuszkach na Lipkach.

Uroczystość wręczenia medali poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Joanna  Sachadyń-Hladowczak, Pani Kinga Barciszewska-Ludwiczak i Pan Krzysztof Wiśniowski. A medale wręczył członek rodziny naszej Patronki Heleny Marusarzówny Pan Stefan Borgula.

Dyrektor szkoły Piotr Kopeć pogratulował wszystkim medalistom, ale także podziękował wszystkim za udział w zawodach poświęconym Helenie Marusarzównie - mistrzyni Polski w narciarstwie alpejskim.

W czasie uroczystości dyrektor pogratulował także uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w zawodach sportowych w pływaniu oraz konkursach przedmiotowych z języka angielskiego, geografii, języka niemieckiego, matematyki i biblijnym organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Wręczono także nagrody w konkursie Memory Master z języka angielskiego.

Dyrektor Piotr Kopeć podziękował uczniom i nauczycielom za pracę w I półroczu oraz przypomniał, że w kolejnym tygodniu zabawa karnawałowa, a potem ferie!