Memoriał Heleny Marusarzówny w narciarstwie alpejskim

26 stycznia 2024 roku zorganizowaliśmy Memoriał Heleny Marusarzówny w slalomie gigant.

Około 70 uczniów klas I-VIII rywalizowało na trasie slalomu na stoku Polany Szymoszkowej.

Dziękujemy stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa za udostępnienie stoku narciarskiego, a Panu Władysławowi Ślusarczykowi za pomiar czasu.

Warunki narciarskie na stoku były wspaniałe, a trasę ustawili panowie: Krzysztof Wiśniowski i Wiktor Górecki.

Były wielkie emocje, ale również dobra zabawa. Była herbata i pączki! Dziękujemy rodzicom za wsparcie. Staraliśmy się nawiązać do naszej Patronki Heleny Marusarzówny, która w młodym wieku była mistrzynią Polski!