Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia 2024r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka, w której brali udział uczniowie z klas 1-3.

O godzinie 9:00 jako pierwsze śpiewem i wierszem naszych drogich dziadków przywitały klasy pierwsze.

Następie o godz. 10:30 przyszedł czas na klasy drugie oraz trzecie. Klasy drugie przedstawiły jasełka, natomiast klasy trzecie śpiewały piosenki związane tematycznie ze świętem oraz tańczyły dla przybyłych gości.

Na zakończenie uroczystości Pan dyrektor Piotr Kopeć w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej złożył seniorom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta oraz zaprosił przybyłych gości do sal na poczęstunek.

Dziękujemy serdecznie naszym Drogim Gościom za liczne przybycie.

Na szczególne podziękowania zasługują także Rodzice, którzy zajęli się organizacją i obsługą poczęstunku oraz nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do występów, dekorowali salę i przygotowywali prezenty.