Październik - styczeń w naszym Laboratorium Przyszłości

NASZE DZIAŁANIA

• Na technice, w ramach lekcji z zakresu domowych urządzeń elektrycznych oraz zastosowania nowoczesnych urządzeń na co dzień, uczniowie w praktyce poznawali zastosowanie, obsługę i konserwację: tosterów, maszyn do szycia, długopisów 3D.

• W ramach lekcji informatyki uczniowie klas 4-8  zgłębiali tajniki druku 3D

– zastosowanie drukarki Banach 3D.

• Klasy 4 na zajęciach praktyczno - technicznych rozwijały swoje zdolności manualne. Poznawali tajniki budowy i zasady działania maszyn do szycia. Wykonali swoje pierwsze wyroby – uszyli ozdobne poszeweczki na poduszki z motywami Świąt Bożego Narodzenia oraz torby na zakupy.

UCZNIOWIE MOGĄ ROZWIJAĆ SWOJE ZAINTERESOWANIA I UMIEJĘTNOŚCI DZIĘKI SPRZĘTOWI ZAKUPIONEMU  W RAMACH PROGRAMU:  #LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci.