Śpieszmy się kochać ludzi

Święta to czas dobroci i refleksji nad tym, co ważne. W związku z tym uczniowie z klasy: 4b, 5b, 6b, 8b przygotowali przedstawienie pod tytułem: ”Wieczór wigilijny”. Inscenizacja miała na celu przekazanie wszystkim, że oprócz pięknej choinki, drogich, wspaniałych prezentów istotne jest to, w jaki sposób my przygotowujemy się na przyjście Bożej Dzieciny, czy potrafimy dostrzec wokół siebie potrzeby bliźniego. Jezus przychodzi do nas często w osobie drugiego człowieka, w przedstawieniu przyszedł do nas w osobie bezdomnego chłopca.

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą (…)

Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna”

Po występie pani wicedyrektor podziękowała aktorom i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.