Przedstawienie dla klas pierwszych "Witajcie w naszej bajce"

Uczniowie klasy 3a pod okiem wychowawcy i nauczyciela współorganizującego zorganizowali dla klas pierwszych przedstawienie pt."Witajcie w naszej bajce". Było ono próbą generalną przed sobotnim występem na Zakopiańskich Mikołajkach.

Przedstawienie to nawiązywało do książki pt."Akademia Pana Kleksa", podczas którego pojawił się występ choreograficzny, recytacja wiersza "LEŃ", a na koniec piosenka Sanah "Jestem Twoją bajką". Uczniowie wraz ze swoimi rodzicami przygotowali bajkowe kostiumy nawiązujące do bajek, które odwiedzali chłopcy z Akademii Pana Kleksa, a były one także wspaniałym dodatkiem do przedstawienia.

Gratulacje dla aktorów z klasy 3a i serdeczne podziękowania dla Rodziców uczniów z klasy 3a za zorganizowanie kostiumów!!!