Jesień w mieście Heleny

Konkurs plastyczny pt."Jesień w mieście Heleny" był nawiązaniem do obchodów 90-lecia naszej szkoły i był adresowany do uczniów klas 1-3.

Jury w składzie: Barbara Franczyk-Leja, Lucyna Kurzydło, Kinga Barciszewska-Ludwiczak, Zofia Bolechowska, Janina Hawryła-Naglak i Małgorzata Grzesiak długo obradowało, by ocenić i wybrać najlepsze i najciekawsze prace. Przy ocenie, jury brało pod uwagę samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, staranność wykonania, oryginalne podejście do tematu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Komisja wyłoniła laureatów, którzy otrzymali dyplomy i upominki, a zostały one ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie, a nauczycielom za pomoc w przygotowaniu prac.