Andrzejki w naszej szkole

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii.  Z tej okazji 29 listopada i 30 listopada w naszej szkole odbywały się zabawy andrzejkowe.

Uczniowie mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Było lanie wosku, wróżenie imion przyszłych małżonków oraz odczytywanie przyszłości z czarodziejskiej kuli.

W klasach 1-3 zabawy i wróżby odbywały się w klasie, natomiast klasy 4-8 miały zabawę andrzejkową na sali gimnastycznej.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.

Dziękujemy Radzie Rodziców i Rodzicom klas 1-3 za zakup przekąsek i organizacje poczęstunku w klasie.