Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. 23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

O godz. 9:00 odbyło się zakończenie roku dla uczniów klas I-III.

Na początku Pan Dyrektor przywitał zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz Panią Katarzynę Karp z Urzędu Miasta Zakopane, która odczytała list skierowany do uczniów i pracowników szkoły w imieniu Pani wiceburmistrz Agnieszki Nowak- Gąsienicy, jednocześnie zapraszając wszystkich na część oficjalną spotkania.

Po części oficjalnej odbyło się wręczenie nagród dla uczniów, którzy swoją postawą, wiedzą i zachowaniem wyróżniali się na tle klasy.

Zwieńczeniem uroczystości był występ artystyczny klas III, którzy ukończyli I etap edukacyjny.

O godz. 11:00 odbyło się zakończenie roku dla uczniów klas IV-VIII.

W podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły klasie VII. Następnie absolwenci klas VIII za pomocą wierszy i piosenek dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie, trud włożony w ich nauczanie oraz wychowanie.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Pana Dyrektora i wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję i sukcesy osiągnięte w konkursach.

Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Cała społeczność szkolna z łezką w oku pożegnała odchodzących na zasłużoną emeryturę nauczycieli Panią Annę Zając, Panią Annę Kamińską oraz Pana Krzysztofa Przywoźnego.

Pod koniec uroczystości Pan Dyrektor podsumował cały rok szkolny oraz złożył życzenia dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, aby wręczyć świadectwa szkolne oraz się pożegnać.