Wycieczki krajoznawcze z programu ,,Poznaj Polskę"

Złożone na początku marca przez Dyrektora szkoły wnioski o dofinansowanie dwóch wycieczek szkolnych organizowanych w ramach programu ,,Poznaj Polskę" zostały pozytywnie rozpatrzone i placówka otrzymała wsparcie w wysokości 5 000 zł i 10 000 zł.

Uczniowie klasy 8a w dniach 16- 17.05.2023r. wezmą udział w dwudniowej wycieczce do Warszawy. W programie wyjazdu znalazło się m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie, Centrum Nauki Kopernik oraz PGE Stadion Narodowy.

Natomiast uczniowie klas 1-3 w dniu 13.06.2023r. pojadą na wycieczkę do Krakowa, gdzie zwiedzą m.in. Zamek Królewski na Wawelu, Kościół Mariacki oraz Sukiennice.