Spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem

28 kwietnia 2023 roku uczniowie klas trzecich z naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z autorem serii książek o kocie Cukierku, a tym samym lektury ,,Cukierku, ty łobuzie!” z panem Waldemarem Cichoniem. Wydarzenie to odbyło się w Szkole Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem- Cyrhla.

Spotkanie stanowiło niepowtarzalną okazję, by wysłuchać głośnego czytania fragmentów książki o Cukierku w wykonaniu samego autora. Dzieci mogły porozmawiać z pisarzem, zadając rozmaite pytania, a pod koniec zdobyć dedykację do książki wraz z autografem.

Spotkanie bardzo przypadło dzieciom do gustu, a książka na półce z dedykacją pisarza zapewne na długie lata będzie im o tym przypominała.

Dziękujemy zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej nr 7 w Zakopanem za zaproszenie na to wydarzenie.