Podsumowanie konkursów

We wtorek przed świętami odbyły się apele dla klas 1-4 i 5-8, na których zostały podsumowane konkursy i zawody.

W tym roku szkonym uczniowie naszej szkoły odnotowali niesamowite wyniki w konkursach przedmiotowych i tematycznym, a dyrektor Piotr Kopeć wyróżnił uczniów na apelu szkolnym, dziękując za reprezentowanie szkoły i osiągnięcia.

Zuzanna Styrczula została laureatką Małopolskiego Konkursu Geograficznego i finalistką Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Anna Gąsienica-Giewont została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Natomiast w tematycznym Konkursie Biblijnym laureatką została Zuzana Sopiarz, a finalistkami Zuzanna Styrczula i Zofia Sopiarz.

Dyrektor podziękował także uczniom, którzy reprezentowali szkołę w wojewódzkich zawodach w badmintonie, a drużyna dziewcząt: Magdalena Stachoń-Goł i Zuzanna Sopiarz zajęły drugie miejsce.

Na apelu dla młodszych klas zostali nagrodzeni laureaci konkursów ekologiczno-plastycznego "Tatrzańskie drzewa" oraz szkolnego konkursu na najpiękniejszą pisankę.

Organizatorki konkursów przygotowały wspaniałe upominki, które bardzo podobały się dzieciom.

Pan dyrektor Piotr Kopeć pogratulował uczniom osiągnięć i złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne.