Wakacji nadszedł czas!

W dniu 24  czerwca  2022 r. odbyła się  uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.  W  uroczystości  udział wzięli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz Wiceburmistrz  Miasta Zakopane Pan  Tomasz Filar.  Podczas uroczystości szkolnej dyrektor szkoły  Pani Bożena Bobak  wręczyła  uczniom  świadectwa  z  wyróżnieniem   oraz  nagrody   za   uzyskane  wyniki  w  nauce oraz osiagnięcia sportowe. Podczas  uroczystości  zakończenia roku szkolnego,  dyrektor szkoły Pani Bożena Bobak  podziękowała  za  współpracę  organanowi  prowadzącemu szkołę, nauczycielom, uczniom, rodzicom  oraz pracownikom  administracji i obsługi. Z lezką w oku pożegnaliśmy absolwentów klas ósmych, którym życzymy powodzenia na kolejnym etapie kształcenia, zaś  pozostałym uczniom, rodzicom, nauczycielom,  pracownikom  szkoły   dziękujemy za kolejny, wspaniały rok i życzymy udanego odpoczynku.