Projekt edukacyjny "Od Bałtyku do Tatr i nazad" - wyjazd do Sopotu

WAŻNE!!!

Informacja dla rodziców uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie edukacyjnym „Od Bałtyku do Tatr i nazad”

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami MEN, aby w obecnym czasie nie organizować wycieczek szkolnych, odwołujemy planowany na wrzesień wyjazd do Sopotu. Nasi sopoccy partnerzy również zrezygnowali z realizacji programu w tym roku kalendarzowym. Uczniowie, którzy byli zakwalifikowani do udziału w projekcie w roku 2020 będą mieli pierwszeństwo zapisu w kolejnej edycji.

Rodziców uczniów prosimy o odbieranie wpłaconych zaliczek u Pani Grażyny Karpiel w godzinach od 8.00 do 13.00.